Výzkum v ResSOLUTION Group vede Katarína Varju, klientský servis Jakub Fulín

7/3/2023

Tým výzkumné agentury ResSOLUTION Group od března posiluje Katarína Varju. Nastupuje na pozici Research Director, bude dohlížet na metodickou stránku výzkumných projektů agentury a povede její analytický tým.

Katarína se pohybuje v oblasti výzkumu už 20 let, jako statistička a metodička se například podílela na českém projektu elektronického měření sledovanosti televize nebo na měření návštěvnosti internetu v Česku i na Slovensku. Vystudovala ekonometrii na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy a je spoluautorkou knihy Marketingový výzkum – Postupy, metody, trendy (nakladatelství Grada).

Manažerský tým ResSOLUTION Group zároveň od března rozšířil také Client Service Director, kterým se stal Jakub Fulín. Bude mít na starosti klientské portfolio a vedení obchodního týmu agentury.

Jakub se věnuje obchodu (nejen) v oblasti výzkumu bezmála 10 let. Zastřešoval například klientský servis českého monitoringu reklamy nebo obchodní oblast měření výkonu online reklamních kampaní. Na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze vystudoval žurnalistiku.