Všechny novinky
12.3.2024

Lidé

ResSOLUTION Group rozšiřuje svůj tým o dvě klíčové pozice
Expertní výzkumný tým od března 2024 rozšiřují Kristýna Kamlarová jakožto Head of Data & Insights a nový Head of Research Operations v osobě Vojtěcha Růžičky.

Kristýna Kamlarová dosud ve výzkumné agentuře působila na pozici Research Operations Lead a spolu s Vojtou Růžičkou vedla bezmála dvacetičlenný tým zpracování výzkumů. Od března se posouvá do nové role Head of Data & Insights, kde se bude hlouběji soustředit na odbornou interpretaci dat, jejich vizualizaci a zavádění inovací ve zpracování výzkumů. Bude také v užším kontaktu s klienty. Kristýna působí ve výzkumném oboru více než pět let.

Vojta Růžička od března rozšiřuje svoji agendu a z nové pozice Head of Research Operations dále povede tým zpracování výzkumů, který je v současnosti největším v celé agentuře. Kromě širší supervize kvantitativních klientských projektů po jejich metodické a technické stránce se bude nadále soustředit zejména na složitá datová řešení. V oboru výzkumu trhu Vojta působí bezmála deset let.

K vedení týmu zpracování se připojuje také Tereza Lengsfeldová jakožto zástupce v roli Research Operations Managera. Podpoří tak Vojtu v jeho nové pozici. V oboru pracuje pět let.

Všechny novinky